مرکز خرید گوشت تازه جوجه پرورشی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت تازه جوجه های پرورشی از ترد ترین و لذیذ ترین گوشت ها در بین طیور می باشد که به خاطر ارزش غذایی و طعم عالی مورد استقبال عموم قرار گرفته است و بوسیله مراکز خرید فرآورده های پروتئینه عرضه می گردد.
جوجه های پورشی دارای گوشت بسیار تردی هستند که اگر بتوانید این گوشت را بصورت تازه و گرم تهیه کنید بی شک طعم خوبی از گوشت را تجربه خواهید کرد.
در این راستا مراکز گوناگونی در سطح کشور به عرضه این گوشت بصورت تازه اقدام نموده اند که از طریق این مراکز می توان گوشت جوجه های پرورشی را با قیمت و کیفیت عالی خریداری نمود.

گوشت جوجه و خواص آن

گوشت جوجه امروزه با اشکال متنوعی طبخ می گردد و بعنوان یک گوشت پرطرفدار حضور ثابتی در هتل ها یا رستوران ها و دیگر مراکز دارد و در بسیاری از جشن ها یا مناسب ها بعنوان غذایی ثابت و پرطرفدار مورد استفاده قرار می گیرد.
این گوشت صرف نظر از اینکه دارای طعم لذیذ و تردی قابل توجهی است دارای املاح معدنی و خواص زیادی هم می باشد. گوشت جوجه های تجاری و پرورشی دارای پروتئینی بسیار فراوان است و بعنوان اولین منبع پروتئینه و جایگزینی مناسب برای گوشت قرمز معرفی شده است.
همانطوری که می دانید ما برای رفع نیاز بدن مان به آمینو اسید به پروتئین حیوانی نیاز داریم و از آنجایی که گوشت جوجه های گوشتی منبعی سرشار از پروتئین است می توان با مصرفش در حد زیادی آمینواسید بدن مان را رفع نماییم.
این آمینو اسید های کمیاب برای رشد و نمو و همچنین برای حفظ سلامت مان ضروری اند و وجودشان به نوعی به تقویت سیستم ایمنی بدن منجر می گردد.
خوب است بدانید که مصرف این گوشت های ترد و لذیذ به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند و از نظر وجود مواد مفید همچون سلنیوم و ویتامین های گروه ب بسیار غنی می باشد.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن