قیمت انواع جوجه مرغ گوشتی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مختلفی از جوجه مرغ های گوشتی بصورت زنده در بازار عرضه می شوند که اغلب شان با قیمت های مناسبی بفروش می رسند و در جهت تولید گوشت بهترین گزینه می باشند.
جوجه مرغ های گوشتی پرندگانی پرورشی می باشند که برای تولید گوشت پرورش می یابند و در سرتاسر دنیا این جوجه ها نقش عمده ای در تولید گوشت مصرفی مردم دارند بطوریکه گفته می شود این جوجه ها پرجمعیت ترین طیور پرورشی هستند.
کشورما نیز از تولید کنندگان بزرگ گوشت مرغ محسوب می شود و سالانه درصد زیادی از گوشت تولید شده را به سایر کشورهای همسایه صادر می نمایند.

گوشت مقوی و مفید جوجه

گوشت جوجه های پرورشی یک گوشت با چربی بسیار پایین و کلسترول کم می باشد که ارزش تغذیه ای بالا داشته و ضروری ترین اسید های چرب را دارد. این گوشت برای استحکام استخوان ها و همچنین برای سلامت دندان ها بهترین اثرگذاری را دارد و از پروتئین و آهن خوبی برخوردار است.
از مهمترین و جالب ترین خواص گوشت جوجه مربوط می شود به جلوگیری از رشد سلول های سرطانی یعنی مصرف گوشت جوجه باعث می شود نیاسین و ویتامین ب زیادی به بدن فرد وارد گردد و از آنجایی که این مواد بهترین ازبین برنده سلول های سرطانی اند، موجب حذف و نابود کردن سلول های مخرب می شوند.
ناگفته نماند انرژی این گوشت هم زیاد است و بهترین غذا برای مقابله با بیماری های عقلی و ذهنی است ازین رو امروزه انواع جوجه های گوشتی با بهترین قیمت بصورت زنده بفروش می رسند و گوشت شان هم با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن