فروش گوشت جوجه غاز با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت جوجه غاز یک منبع پروتئینه است که از کلسترول بسیار پایینی برخوردار می باشد و امروزه با کیفیت عالی توسط مراکز پخش بفروش می رسد.
گوشت جوجه غاز یک گوشت بسیار خوش طعم و در عین حال مقوی می باشد که در آن پروتئین زیادی وجود دارد ازین رو به گوشت جوجه غاز منبع پروتئینه می گویند.
در حال حاضر برخی از پرورش دهندگان طیور به پرورش غاز روی آورده اند چراکه مصرف گوشتش بیش از پیش رایج شده. گوشت جوجه غاز و یا غاز های بالغ را می توان توسط این مراکز خریداری کرد و یا از طریق دفاتر فروش آنلاین بهترین گوشت را با کیفیت عالی تهیه نمود.

ارزش غذایی گوشت جوجه غاز

جوجه ی غاز گوشتی طرد و نرم داشته و طعمش به گوشت جوجه های گوشتی شباهت دارد. در این گوشت موادی همچون فسفر، سدیم، پتاسیم و کلسیم موجود است و همچنین در آن می توان مقادیر بالایی آمینو اسید های ضروری را پیدا کرد.
همانطور که گفتیم کلسترول این گوشت پایین است و بطور کل چربی موجود در گوشت جوجه غاز در پایین ترین حد وجود دارد.
لینولنیک یکی از اسید های چرب غیر اشباعی است که در گوشت جوجه غاز دیده می شود و این اسید برای حفظ سلامتی بدن ضروری می باشد.
از جمله ویتامین های موجود در این گوشت می توان به ویتامین هایی همچون کا، ای، آ و دی اشاره کرد.
خوب است بدانید که میزان پروتئین گوشت جوجه غاز از گوشت قرمز گاو و گوساله هم بیشتر است پس مصرفش برای بدنسازان بهترین مکمل غذایی محسوب می شود و حتی کودکان و سالمندان نیز می توانند از گوشت جوجه غاز و یا گوشت غاز بالغ استفاده نمایند بدون اینکه کوچکترین ناراحتی گوارشی برای شان پیش آید.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن