فروش گوشت تازه جوجه انواع طیور پرورشی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

امروزه جوجه انواع مختلفی از طیور پرورشی بصورت چند روزه در بازار عرضه می شوند که با هدف تولید گوشت عرضه شده و همچنین گوشت شان بصورت بسته بندی شده و تازه بفروش می رسد.
طیور پرورشی منابع عظیم و با ارزشی از گوشت هستند که امروزه در انواع مختلفی از گونه ها و نژاد ها پراکندگی دارند و شامل پرندگانی همچون کبوتر، مرغ، شترمرغ، قرقاول، بلدرچین، بوقلمون یا دیگر پرندگان می شوند.
این پرنده ها همگی بر اساس سنی که دارند دارای گوشتی با کیفیت متفاوت هستند و درکل هرچه سن شان پایین تر است گوشت شان از سطح کیفی برتری برخوردار می باشد بعنوان مثال جوجه مرغ های پرورشی گوشتی ترد تر از مرغ های بالغ دارند یا کبوتران گوشتی و مرغی در سن پایین کشتار می شوند و این بخاطر ارزش بالای گوشت شان در این دوره زمانی ست.

عرضه گوشت جوجه طیور

امروزه جوجه این طیور بعد از رسیدن به وزن ایده آل کشتار می شوند که هریک با شیوه های مختلفی پرورش یافته و تولید گوشت دارند بعنوان مثال جوجه مرغ های پرورشی اغلب بصورت صنعتی پرورش یافته و در 4 الی 5 هفتگی کشتار می شوند یا کبوترهای مرغی و گوشتی بعد از رسیدن به 30 روزگی کشتار می گردند زیرا در این سن گوشت بیشتر و کیفیت بهتر دارد.
بسیاری از مراکز عرضه کننده گوشت در ایران نیز عنوان کرده اند که گوشت جوجه انواع طیور پرطرفدارترین گوشت ها هستند به همین علت مراکز تولیدی با اجرای بهترین برنامه ها به تولید این گوشت می پردازند و بهترین گوشت را به مردم ارائه می دهند.
برخی دیگر از مراکز عرضه کننده نیز در این راستا بقدام به عرضه اینترنتی نموده اند و بصورت آنلاین محصولات شان را بفروش می رسانند مثل سایت دام و طیور ایران که زیرنظر مراکز معتبر به توزیع گوشت تازه جوجه انواع طیور مشغول است و از گوشت گنجشک گرفته تا گوشت کبک، قرقاول، شترمرغ، جوجه گوشتی، خروس، بلدرچین یا دام های پرورشی، همه و همه را بصورت اینترنتی در معرض فروش عمده یا جزئی قرار می دهد.
فروش گوشت جوجه

منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن