فروش عمده بهترین گوشت جوجه مرغ

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت جوجه مرغ های پرورشی محصولاتی سرشار از پروتئین می باشند که امروزه بصورت عمده ارائه شده و تحت عنوان بهترین و سالم ترین گوشت ها در بازار بفروش می رسند.
جوجه مرغ های گوشتی پرندگانی هستند که در سرتاسر دنیا با جمعیت بسیار بالایی پرورش می یابند و استعداد بسیار بالایی در رشد و اضافه وزن دارند به بیانی دیگر این جوجه ها مناسب ترین گزینه جهت تولید گوشت سفید طیور می باشند به همین خاطر در تمامی دنیا بعنوان اصلی ترین منابع تولیدی گوشت مصرفی شناخته می شوند.

پرورش جوجه مرغ های گوشتی

جوجه مرغ های گوشتی از همان بدو تولد باید تحت بهترین شرایط پرورش یابند چراکه حساس هستند و به راحتی دچار بیماری می شوند. در پرورش این پرندگان حساس اول از همه تغذیه عاملی موثر در رشد شان می باشد و بعد از آن هم شرایط مساعد پرورشی مثل نور، دما و بهداشت.
اگر این جوجه ها در سه هفته اول از دان های کنستانتره استارتر مصرف کنند احتمال مرگ و میر کاهش می یابد و اگر در طی رشد شان از بهداشت محیط برخوردار گردند کمترین میزان ابتلا به بیماری را خواهند داشت.
بر این اساس امروزه مرغداری ها موظف هستند که از دان خوری و آب خوری های پلاستیکی مخصوص استفاده کنند و هرچند وقت یکبار این ظروف ضدعفونی گردند.
برای اینکه میزان ابتلا به بیماری در آنها کاهش یابد اغلب شان از آنتی بیوتیک برخوردار می شوند که این داروها به دو شکل تزریقی و خوراکی به آنها ارائه می شود.
ناگفته نماند امروزه می توانید این جوجه های گوشتی و سودآور را بصورت عمده در تعداد بالا خریداری کنید و از طریق دفاتر فروش معتبر، بصورت اینترنتی با بهترین وضعیت جسمی سفارش دهید.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن