فروش جوجه مرغ بومی بصورت آنلاین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جوجه مرغ های بومی دسته ای از سودآور ترین طیور در صنعت تولید گوشت می باشند که به خاطر گوشت سالم شان مورد توجه مراکز تولید گوشت قرار گرفته اند و بصورت آنلاین و زنده بفروش می رسند.
جوجه مرغ ها دسته ای از پرجمعیت ترین پرندگان در بین طیور پرورشی می باشند که به خاطر رشد سریع و گوشت باکیفیت مورد توجه پرورش دهندگان و مراکز تولید کننده گوشت قرار گرفته اند. این پرندگان نژادهای مختلفی دارند اما مهم ترین آنها مرغ های بومی و صنعتی هستند.

جوجه مرغ های بومی

جوجه مرغ های بومی اگرچه همانند جوجه های صنعتی رشدشان سریع نیست ولی از جوجه های صنعتی گوشت سالم تری دارند و گوشت شان بعنوان گوشت مرغ محلی در بسیاری از شهرها پرطرفدار محسوب می شود.
این جوجه های بومی و محلی اغلب برای تولید گوشت ارگانیک پرورش داده می شوند و از آنجایی که سازگاری شان نسبت به مرغ های صنعتی سفید رنگ بیشتر است نیازی به دریافت آنتی بیوتیک ندارند و در نتیجه گوشت شان از این نظر فاقد دارو بوده و می توان در جهت تولید گوشت سالم ارگانیک این جوجه ها را پرورش داد.
گوشت جوجه های محلی صرف نظر از خواص و فواید متعدد دارای طعم و تردی قابل توجهی هم می باشد و امروزه بصورت زنده قابل خریداری هستند بدین شکل که می توانید با مراجعه به سایت های معتبر بصورت آنلاین آنها را در هر تعدادی خریداری کنید.
درکل جوجه مرغ های بومی از فروش بالایی برخوردارند و گوشت شان هم امروزه بصورت بسته بندی های تاریخ دار ارائه می شود و برای تامین پروتئین و دیگر مواد معدنی ضروری بدن بهترین گزینه می باشند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن