فروش جوجه طیور یکروزه بصورت آنلاین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

امروزه که هر محصولی بصورت آنلاین خرید و فروش می شود جوجه طیور نیز ازین امر مستثنی نیست بطوریکه مراکز مختلفی در این راستا مشغول به فعالیت هستند و جوجه های یکروزه را با سلامت کامل عرضه می نمایند.
طیور پرورشی از اصلی ترین و مهم ترین منابعی هستند که برای تولید گوشت یا در راستای تولید تخم مورد توجه فراوان قرار گرفته اند و بوسیله مطرح ترین مراکز پرورش می یابند. این دسته از جانداران اهلی بعنوان منابع پروتئینه نیز شناخته می شوند و محصولات بعمل آمد هاز آنها در دسته مغذی ترین و سالم ترین فرآورده های خوراکی می باشد.
در حال حاضر هر نوع پرنده ای در نوع پرورشی بصورت آنلاین بفروش می رسند یعنی با مراجعه به سایت های مشهور و رسمی می توانید جوجه های یکروزه طیور را خریداری کنید و در جهات گوناگون پرورش شان دهید.
یکی از سایت هایی که در این امر می تواند به شما یاری رساند سایت دام و طیور است که با ارائه سالم ترین جوجه های یکروزه امکان تولید گوشت و محصولات دیگر را برای تان فراهم می آورد و شما نیز می توانید از هر کجای ایران سالم ترین جوجه ها را بصورت زنده تهیه کنید.

انواع جوجه طیور پرورشی

انواع مختلفی از پرندگان وجود دارند که اهلی نام گرفته اند و بعنوان طیور پرورشی شناخته می شوند، منظور از پرورشی این است که با هدف تولید یک محصول مورد پرورش و نگهداری قرار می گیرند.
یکی از مشهور ترین و پرجمعیت ترین طیور مرغ های گوشتی هستند که جوجه های یکروزه این پرندگان از جمعیت بالا و سودآوری خوبی برخوردارند و توسط مراکز عرضه کننده قابل خریداری هستند.
بلدرچین ها نیز دسته دیگری از طیور اهلی و پرورشی اند که با اهداف تجاری می توانید آنها را پرورش دهید و جوجه های این پرندگان را هم می توانید از مراکز پرورشی خریداری نمایید.
بوقلمون ها پرندگانی با جثه متوسط و نسبتاً بزرگ می باشند که جوجه های شان را با سه نام نیکلاس، بی یو تی و هیبریدی می شناسند و تحت عنوان پرنده های سودآور پرورشی معرفی می گردند. شترمرغ ها هم همانند مرغ ها از سود آوری بالا برخوردارند و جوجه شترمرغ های چند روزه گوشتی سودآوری شان چهار برابر پرورش گاو می باشد بنابراین این دسته از طیور هم دارای ارزش بالا بوده و در تولید مرغوب ترین محصولات نقش دارند.
چندین پرنده دیگر هم وجود دارند که جوجه های شان برای پرورش مناسب اند و در تولید گوشت، تخم یا جوجه کشی سوددهی بالا دارند مثل قرقاولان یا کبوتر ها که هریک دارای گوشت و تخمی با خواص متعدد می باشند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن