فروش انواع جوجه طیور پرورشی مازندران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مختلفی از جوجه های پرورشی طیور اهلی امروزه در مازندران بصورت زنده خرید و فروش می شوند که برای خرید این پرنده های سودآور می توانید به مراکز معتبر مراجعه کنید یا بصورت آنلاین آنها را سفارش دهید.
پرنده های پرورشی گوشتی یا تخمی از منابع و ذخیره های بسیار ارزشمندی می باشند که امروزه در جهات گوناگون مورد پرورش قرار گرفته اند و در فارم های تخمی یا گوشتی با شیوه های اصولی نگهداری، به تولید انواع محصولات باکیفیت پروتئینه می پردازند.

عرضه انواع جوجه پرورشی در مازندران

طیور پرورشی گوناگونی با هدف تولید گوشت، جوجه کشی یا تولید تخم در مراکز پرورشی نگهداری می شوند که اغلب این پرنده ها بصورت جوجه های چند روزه قابل خریداری اند و در مناطق گوناگونی از کشور تکثیر می شوند که یکی ازین مناطق شمال کشور و مازندران می باشد.
مازندران به خاطر شرایط آب و هوایی مساعد خاستگاه چندین گونه مختلف از جانوران است که جانداران پرورشی و اهلی یا نیمه اهلی متعددی هم در این منطقه پرورش داده می شوند.
طیور پروشی و اهلی گوناگونی همچون بوقلمون، قرقاول، شترمرغ، کبک، مرغ های نژاد گوشتی یا تخمگذار و دیگر پرنده ها در مازندران وجود دارند که توسط بزرگترین مراکز پرورش طیور نگهداری و تکثیر شده اند و امروزه نیز بصورت جوجه های چند روزه یا چند ماهه ارائه می گردند به بیانی دیگر مراکز پرورشی طیور مازرندان در امر پرورش طیور موفق عمل کرده اند و ازین رو انواع مختلفی از جوجه های طیور پرورشی را بصورت زنده به دست مشتریان می رسانند.
برای خرید جوجه انواع طیور پرورشی در سنین مختلف و نژادهای اصیل می توانید به دفاتر فروش اینترنتی یا سامانه های فروش طیور مراجعه نمایید و این پرنده ها را بصورت زنده خریداری کنید.
فروش انواع جوجه
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن