فروش انواع جوجه رنگی سالم در مشهد

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مختلفی از جوجه رنگی های موجود در مرغدارید ها امروزه در بازار شهرهایی همچون مشهد بفروش می رسند که بصورت کاملاً سالم عرضه شده و بعنوان جوجه خروس های صنعتی ارائه می گردند.
مرغداری ها و فارم های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که به پرورش و تکثیر انواع مرغ های گوشتی بصورت صنعتی مشغول هستند، این فارم ها به خاطر اینکه تولید گوشت بهتر و بیشتری داشته باشند می باید تنها از جوجه های گوشتی ماده در این جهت بهره برداری کنند یعنی جوجه خروس هایی که سر از تخم در می آورند عملاً سودی برای این مراکز ندارند به همین خاطر درصد زیادی ازین جوجه های نر در همان ابتدا از بین می روند و درصدی هم به بازار ارائه می شوند و در شهرهایی همچون مشهد بعنوان جوجه رنگی بفروش می رسند.
جوجه های ماده هم بعد از تفکیک جنسیت به مراکز و فارمهای گوشتی منتقل می گردند.

جوجه رنگی های صنعتی

جوجه های رنگی در واقع همان جوجه خروس های صنعتی هستند که سودی ندارند ولی می توان با خرید این طیور بصورت شخصی و در منزل تولید گوشت خوبی داشته باشید.
جوجه های رنگی بعد از اینکه جنسیت شان در مرغداری مشخص شد رنگ آمیزی می شوند بدین صورت که تمامی جوجه ها درون ظروف مملو از رنگ ریخته می شوند و در رنگ های گوناگون در می آیند.
بعد از رنگ آمیزی جوجه ها، تمامی شان بصورت کلی به سرتاسر شهر منتقل می شوند و بصورت کاملاً سالم، برای فروش در اختیار فروشندگان قرار می گیرند و در قیمت های بسیار مناسبی بفروش می رسند.
خوب است بدانید که این جوجه های حساس اگر به خوبی پرورش یابند دست کمی از مرغ های گوشتی ندارند و می توانند در جهت تولید گوشت خروس رشد یابند.
فروش انواع جوجه
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن