عرضه گوشت بسته بندی جوجه مرغ

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جوجه مرغ های گوشتی از پرنده هایی هستند که گوشت شان پرمصرف ترین و پرطرفدار ترین محصولات پروتئینه محسوب می شود و این گوشت از جانب معتبر ترین شرکت های عرضه کننده بصورت بسته بندی ارائه می گردد.
گوشت مرغ یک غذای رایج در بین ایرانی ها می باشد که در بسیاری از مراسمات و اعیاد یا مناسبت ها ازین گوشت استفاده می کنند و رستوران ها یا هتل ها هم گوشت جوجه مرغ را بعنوان غذایی ثابت معرفی می نمایند.
این گوشت پرطرفدار ترد ترین گوشت است و از طعم خوبی برخوردار می باشد و صرف نظر از طعمش از مواد مغذی و معدنی فراوان تشکیل شده است.

گوشت جوجه مرغ جایگزینی برای گوشت قرمز

گوشت جوجه مرغ به خاطر داشتن مواد معدنی بالا اغلب بعنوان بهترین جایگزین گوشت قرمز معرفی می شود و به گفته متخصصان تغذیه این گوشت می تواند تمام مواد معدنی موجود در گوشت قرمز را برای بدن مان تامین نماید بنابراین می توان گفت که گوشت جوجه مرغ های پرورشی جایگزین خوبی برای گوشت قرمز هستند و حتی از گوشت قرمز سالم تر، کم چرب تر و مقوی تر می باشند به همین دلیل امروزه مصرف گوشت جوجه بیش از پیش رایج شده و عموم مردم به مصرفش روی آورده اند.
همانطور که می دانید گوشت قرمز منبعی از آهن و پروتئین است که این مواد در گوشت جوجه هم یافت می شوند و همانند گوشت قرمز از بهترین و کمیاب ترین اسیدآمینه های ضروری برخوردار است.
این گوشت در سنین بالا موجب کاهش کلسترول، چربی و قند خون و کاهش بیماری های قلبی می شود و حتی از پوکی استخوان در سالمندان می کاهد ولی گوشت قرمز چربی نسبتاً بالایی دارد و مصرفش برای اکثر سالمندان منع شده بنابراین می توان با مصرف گوشت جوجه علاوه بر تامین نیازهای ضروری به حفظ سلامت بدن کمک کرد و بی شک این گوشت بهترین جایگزین گوشت قرمز خواهد بود.
ناگفته نماند گوشت جوجه مرغ هم اکنون بصورت بسته بندی های استاندارد و تاریخ دار عرضه می شود و با درجه کیفی بالا بفروش میرسد.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن