عرضه بهترین گوشت جوجه گوشتی باکیفیت

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جوجه مرغ های گوشتی از گوشت بسیار طرد و پرخاصیتی برخوردار هستند که امروزه با بهترین درجه کیفی توسط مرغداری ها تولید شده و باکیفیت بالایی به بازار عرضه می شوند.
یکی از بهترین پرندگانی که برای تولید گوشت شان مورد توجه قرار گرفته اند مرغ های گوشتی هستند که جوجه این مرغ ها از گوشت لذیذ و پرخاصیت برخوردارند و امروزه با استفاده از دان های مخصوص و آماده رشد و پرورش می یابند.
جوجه مرغ های گوشتی در مرغداری ها با شیوه صنعتی پرورش یافته و با استفاده از آنتی بیوتیک ها عاری از هر باکتری و بیماری می شوند ازین رو گوشتی سالم دارند.

فواید گوشت جوجه مرغ

جوجه مرغ های گوشتی طیوری می باشند که درصد چربی موجود در گوشت شان بیش از حد پایین است و کلسترول در این گوشت پایین است بنابراین استفاده از این گوشت برای هر فردی ضروری بوده و حتی سالمندان هم قادر به مصرف این گوشت می باشند.
گوشت این جوجه ها به خاطر تغذیه جوجه های گوشتی بسیار سالم است چراکه تمامی جوجه ها در جیره های غذایی شان از دان های مقوی و خوراکی های مجاز استفاده نموده اند در نتیجه گوشت شان بدون هیچ انگلی فرآوری می گردد.
از جمله فوایدی که این گوشت دارد این است که برای پوکی استخوان به منزله دارویی تقویت کننده عمل می کند و به علت حجم پروتئین بالا مصرفش قدرت و نیرو به فرد می بخشد.
امروزه گوشت این جوجه ها با بهترین کیفیت در مراکز پرورشی بعمل آمده و با بهداشتی ترین روش ها در کشتارگاه ها فرآوری می گردد و در دو نوع یخ زده و گرم به خریداران عرضه می شود.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن