خرید اینترنتی جوجه یک روزه مرغداری گوشتی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید اینترنتی انواع جوجه یک روزه راس و کاپ و هوبارد و اجداد و غیره در مرغداری گوشتی با شرایط قیمت بسیار عالی از طریق مرکز دام و طیور ایران بسیار متفاوت است.
خرید و فروش جوجه یک روزه همواره با حساسیت های خاص خودش همراه است. یکی از این مواردی که ما می توانیم به آن اشاره کنیم می توان به حمل و نقل جوجه یک روزه اشاره نمود.
حمل و نقل جوجه باید با شرایط دمایی مناسب و قرنطینه دقیق و با دقت تمام انجام گیرد.

جوجه یک روزه مرغداری گوشتی

خرید جوجه یک روزه راس
برای حمل و نقل جوجه های مختلف از نژاد های مختلف باید درجه حرارت بین 24 تا 26 درجه سانتی گراد باشد.با وجود اینکه این دما پایین تر از دمای داخل جعبه ها و دمای سالن ها است ولی این دما برای حمل و نقل مناسب است. در خرید جوجه یک روزه راس نیز با ید به این شرایط دقیق شد.

جوجه یک روزه مرغداری گوشتی

فروش جوجه گوشتی یکروزه
دمای بیش از حد ممکن است به جوجه ها ضربه بزند و اثر منفی در آن ها داشته باشد. از موارد دیگری که باید به شدت کنترل شود آب آشامیدنی می باشد. آب آشامیدنی آلوده به جوجه ها ضربه می زند.
واکسیناسیون جوجه ها نیز یکی از مواردی می باشد که در رشد جوجه تاثیر بسزایی دارد. این برنامه های واکسیناسیون برای پیشگیری و کنترل بیماری های مختلف است و برای این کار پیشنهاد می دهیم برای اینکه این حرکت شما نتیجه بهتری دهد با کارشناسان دام و طیور و دامپزشکان بومی برای واکسیناسیون کمک بگیرید.

جوجه یک روزه مرغداری گوشتی

قیمت جوجه یک روزه گوشتی
همه این ها را گفتیم تا خیلی از مشتریان و خریداران جوجه یک روزه که تازه وارد این صنف ارزشمند ولی سخت و پر سود شده اند را به اهمیت نکات ریز واقف شوند. برای خرید یا فروش یا قیمت جوجه یک روزه گوشتی می توانید با ما در ارتباط باشید.
کیفیت نشانه تعهد بازار دام و طیور ایران است.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن