خرید انواع جوجه غاز پرورشی زنده

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مختلفی از جوجه غاز های گوشتی و پرورشی امروزه بصورت زنده در بازار های داخلی خرید و فروش میشوند که این جوجه ها در جهت تولید گوشت بهترین طیور پرورشی محسوب می شوند و سازگاری بالایی دارند.
جوجه غاز های پرورشی پرندگانی هستند که از گوشت بسیار ترد و لذیذ برخوردارند و برای پرورش و تولید گوشت در زمره مناسب ترین و سازگار ترین پرندگان می باشند.
درکل گوشت جوجه غاز صرف نظر از خوشمزگی دارای ارزش تغذیه ای بالاست و بهترین املاح معدنی را می توانید درین گوشت بیابید.

فواید و ترکیبات گوشت جوجه غاز

گوشت جوجه غاز منبعی پروتئینه و کم چربی است که کلسترول بد را می کاهد و میزان فسفر را در بدن بالا می برد. این گوشت حاوی ترکیباتی ضروری و مفید است که به رشد و نمو کودکان کمک کرده و سلول های سرطانی را از بین می برد مثل کلسیم، سدیم یا پتاسیم که هریک برای حفظ سلامت بدن ضروری اند.
از زمان های قدیم گوشت جوجه غاز را برای درمان تب های روماتیسمی در چین استفاده می کردند و امروزه نیز این اثربخشی توسط پزشکان ثابت شده است.
مصرف گوشت جوجه غاز به کاهش عطش و سرفه یا به حل کردن سموم در بدن کمک می کند و و سوپ آن بهترین درمان برای خستگی های مفرط می باشد.
بطور کلی این جوجه های پرورشی گوشت بسیار مفیدی دارند که مهترین خاصیت گوشت شان مربوط می شود به درمان سرطان و محو سلول های سرطانی و مخرب.
لازم به ذکر است انواع مختلفی از این جوجه های مفید در حال حاضر بصورت زنده خرید و فروش می شوند و با بهترین قیمت ها عرضه می گردند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

مطالب مرتبط

به بالای صفحه بردن