خرید آنلاین جوجه زنده انواع پرنده پرورشی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پرنده های پرورشی امروزه منابع با ارزشی تلقی می شوند که برای تولید گوشت و تخم پرورش می یابند و در این راستا نیز جوجه زنده انواع مختلفی ازین پرنده ها بصورت آنلاین ارائه شده و سلامت کامل قابل خریداری اند.
پرنده ها و طیور اهلی پرورشی مهمترین منابع تامین کننده گوشت مصرفی ما انسان ها هستند که امروزه در چندین نوع و گونه مختلف پرورش می یابند و در مراکز معتبر به تولید گوشت می پردازند.
بیشترین جمعیت در بین انواع مختلفی از پرنده های پرورشی متعلق به مرغ هاست بطوریکه امروزه مرغ ها در سرتاسر دنیا بعنوان منابع گوشتی مهم شناخته می شوند و گوشت شان بعنوان پراستفاده ترین گوشت معرفی می گردد.
علاوه بر مرغ ها نیز انواع دیگری از طیور پرورشی وجود دارند که امروزه گوشت شان در بازار های جهانی تجارت می شود و بصورت گسترده ای تولید می گردد مثل بلدرچین، قرقاول، کبک، بوقلمون، شترمرغ یا کبوتر و دیگر پرنده ها.

عرضه آنلاین جوجه انواع طیور پرورشی

همانطور که گفتیم انواع گوناگونی از طیور وجود دارند که برای تولید گوشت پرورش می یابند ازین رو امروزه جوجه این پرنده ها بصورت زنده عرضه می شوند و بصورت جوجه های چند روزه آماده پرورش ارائه می گردند.
در خصوص عرضه و خرید و فروش این جوجه ها مراکز پرورشی متعددی در ایران مشغول به فعالیت هستند که برخی ازین مراکز امکان خرید جوجه های زنده پرورشی را بصورت آنلاین فراهم آورده اند و خریداران می توانند با سفارش اینترنتی این طیور آنها را خریداری کنند.
جوجه های عرضه شده از انواع طیور پرورشی بوده و در نژادهای گوناگون هستند که برخی ازین طیور عبارتند از جوه های چندروزه بلدرچین تخمی، جوجه بوقلمون های تجاری بی یو تی، جوجه بوقلمون های نیکلاس، جوجه شترمرغ گوشتی، جوجه قرقاول ها دم دراز در انواع نژادهای پرورشی و جوجه دیگر پرندگان.
بطور کلی پرندگان پرورشی در سه دسته جای می گیرند یکی پرندگان گوشتی، دیگری تخمگذار و سومین دسته را هم طیور زینتی تشکیل می دهند که هرسه دسته از پرنده ها امروزه توسط سایت های فروش معتبر ارائه می شوند و بصورت زنده در تمامی سنین قابل خریداری اند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن