توزیع و پخش بهترین گوشت جوجه خروس

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت جوجه خروس گوشتی با بیشترین خواص می باشد که امروزه با بهترین درجه کیفی توزیع و پخش شده و توسط مراکز معتبر عرضه می گردد.
جوجه خروس ها پرندگانی هستند نترس و جنگجو که از قدیم گوشت شان بعنوان یک گوشت با خاصیت درمانی شناخته می شد و به گفته طب سنتی گوشت خروسی که هنوز به خواندن نیامده باشد ارزش غذایی بسیار بالایی دارد همانند گوشت مرغی که هنوز تخم نگذاشته است.
بطور کلی این پرنده گوشت گرم و بسیار خوش طعمی دارد و هم اکنون بسیاری از مراکز پخش و توزیع گوشت، گوشت این جوجه ها را عرضه می نمایند و یا بهترین کیفیت ارائه می دهند.

ارزش غذایی گوشت خروس

گوشت جوجه خروس طبعی گرم دارد و کمی هم خشک است و برای افراد بیماری که در دوران نقاهت به سر می برند بهترین تقویت کننده محسوب می شود.
گوشت جوجه خروس هضم آسان دارد و سوپ تهیه شده از این گوشت بهترین داروی برنشیت است و علاوه بر آن صدا را صفا می دهد.
براساس گفته طب سنتی گوشت جوجه خروس برای درمان التهاب معده مفید بوده و این اختلال را با چند دوره مصرف گوشت درمان می کند و حتی درد معده را که از باد ناشی شده است برطرف می سازد.
جالب است بدانید که گوشت این جوجه خروس ها حتی برای درمان تب های مزمن نیز موثرترین دارو محسوب می گردد و بر طبق گفته های طب سنتی قلب جوجه خروس را برای درمان گزیدگی حشرات روی محل نیش می توان گذاشت.
ناگفته نماند افراد لاغر می توانند گوشت جوجه های چاق را میل کنند و رطوبت بدن را بالا ببرند تا وزن اضافه کنند و چاق شوند.

پخش گوشت

منبع: خوراک دام و طیور ایران

به بالای صفحه بردن