تجارت گوشت جوجه بصورت بسته بندی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت بسته بندی جوجه، محصولی است که بصورت منجمد در بازار عرضه می شود و تحت عنوان گوشت های برزیلی، پاکستانی یا استرالیایی در بازار تجارت گوشت خرید و فروش می شوند.
امروزه در بازار تجارت گوشت و فرآورده های گوشتی محصولات مختلفی عرضه می شوند که گوشت جوجه یکی ازین محصولات است. گوشت جوجه که اغلب از جوجه مرغ های گوشتی و تجاری بدست می آیند فرآورده های پروتئینه و سالم هستند که بصورت بسته بندی شده یا منجمد بفروش می رسند.

عرضه گوشت بسته بندی شده جوجه های تجاری

جوجه های تجاری گوشتی دارند که از پرمصرف ترین محصولات پروتئینه است و پرفروش ترین فرآورده های پروتئینه را از این گوشت بدست می آورند مثل ژامبون یا سوسیس و کالباس.
جوجه های تجاری مرغ با اهداف اقتصادی و تجاری تولید گوشت پرورش می یابند و با همین هدف در مراکز معتبر رشد می یابند و همچنین گوشتی همه کاره تولید می کنند بطوریکه برخی از مشهورترین آشپزها عنوان کرده اند گوشت جوجه گوشتی همه کاره بوده و در طبخ صد غذا می توان از آن استفاده کرد.
گوشت این پرندگان بعد از طی فرایند گوناگونی بصورت منجمد و بسته بندی در آمده و بفروش می رسند و در بازار شهرهای مختلف با قیمت های مناسب ارائه می شوند.
امروزه برخی از مراکز عرضه کننده فرآورده های گوشتی این گوشت پرمصرف و مقوی را بصورت اینترنتی به دست مشتریان می رسانند و بوسیله سایت هایی همچون دام و طیور این فرآورده های سرشار از پروتئین را ارائه می نمایند.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

مطالب مرتبط

به بالای صفحه بردن